Középkorral foglalkozó doktoranduszok konferenciája

Az Eötvös Loránd Tudományegyetem Bölcsészettudományi Kar Történelemtudományok Doktori Iskola Középkori Magyar Történeti, Történelem Segédtudományai és Középkori és Kora Újkori Egyetemes Történeti Doktori Programja 2016. május 19-20-án konferenciát szervez középkorral foglalkozó doktoranduszok és doktorjelöltek számára.
A konferencia 20 perces előadási lehetőséget biztosít, amit 10 perces vita követ.
Kérjük, hogy az érdeklődők az előadási szándékukat 2016. március 1-ig jelezzék a tervezett előadás címével és egy legfeljebb 200 szavas összefoglaló elküldésével az eltephdkonf.kozepkor@gmail.com e-mail címre.
A konferencia szervezői a beküldött összefoglalók figyelembevételével hívják meg a konferencia előadóit, amelyről az érintettek legkésőbb 2016. március 15-ig kapnak értesítést.
A korábbi évek gyakorlatát követve a szervezők a konferencián elhangzó előadások publikálását tervezik.

A kéziratok leadásának határideje 2016. augusztus 31.

A konferencia tervezett helyszíne Eötvös Loránd Tudományegyetem Bölcsészettudományi Kara (1088 Budapest, Múzeum krt. 6-8.).

A konferencia szervezői: Fábián Laura, Farkas Csaba, Ribi András, Uhrin Dorottya

A Programbizottság tagjai: Draskóczy István, Körmendi Tamás, Nagy Balázs